ÚVOD NÁVODY PRAVIDLA ORGANIZOVÁNÍ LINKY

 Úvod
 Co jsou to dřevárny
 Jak začít
 O autorovi

Vítejte na stránkách Palmiru!


Tyto stránky se zabývají dřevárnami a LARPy a jsou určeny převážně pro začínající a méně zkušené účastníky. Najdete zde podrobné, rozsáhlé návody na výrobu zbraní, kostýmů a dalšího vybavení, základy šermu, lukostřelby a chování na akcích (část Návody). Jsou zde odkazy na mnoho dalších zajímavých stránek okolo dřeváren (část Linky). A pokud byste chtěli uspořádat vlastní hru (což bez větších zkušeností není moc snadné), najdete zde odladěná pravidla v několika stupních složitosti. Nějaké rady a postřehy k vlastnímu organizování najdete v části Organizování.

Palmir nemá oslnit skvělou grafikou, ale širokým a užitečným obsahem. Dřevárnám se věnuji už velmi dlouho a Palmir je pokus předat mnoho zkušeností, které se mi podařilo nashromáždit. Obsah těchto stránek byl nasbírán na četných velmi kvalitních hrách a protříben dlouhými roky praxe. Nebojte se odsud cokoliv vzít a použít to na své vlastní hře, ve svém oddílu apod.

TPalmir aktualizuji průběžně. Některé části nemám ještě hotové a tak zde zatím najdete starší verzi, kterou postupně nahradím novější. Doplnil jsem návody. Poslední dobou už nemám čas zabývat se tolik tímto webem a tak Rady k organizován ístále stojí.

Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem. Různí lidé mají různé zkušenosti a s některými mými radami, postřehy či formulacemi nemusíte souhlasit. Uvítám konstruktivní kritiku, ale nebudu přepisovat celý Palmir. Nikomu nebráním, aby se pokusil sepsat podobnou stránku. Až to dokáže, už mi toho moc zazlívat nebude :-)


Pokud vás Palmir něčím zaujme, klidně se mi ozvěte.


ahoj Azrik, prosinec 2018


P.S.: Používejte jednoduchou adresu: ucw.cz/palmir