.

Organizační věci

Carpe je pořádáno jako oficiální pobytový tábor Centra volného času Bystrouška. Účastníci přespávají v budově DDM Free-Cool-In v Řečkovicích (jedná se o jinou pobočku naší organizace), mají plnou penzi a každý den ráno odcházíme asi 1km daleko za město hrát hru. Ta je hlavní náplní našeho tábora. Celou dobu jsou děti pod pedagogickým dohledem několika zkušených vedoucích. Rodiče se proto nemusí obávat pustit na hru své nedospělé potomky. Na druhou stranu - toto není tábor s jakousi larpovou náplní, ale plnohodnotný larp, který je podán i s bytem a stravou.

Pro plnoleté (!!) brňáky nabízíme i možnost spát doma, jídlo si řešit sami a přijít každý den jen hru. Cena akce je pak výrazně nižší. Uznáváme, že doma se vám bydlí pohodlněji, ale neuvidíme to moc rádi (vyřazujete se ze společenské části akce večer na Bystroušce).

Program dne

V 7:30 budíček, úklid a hygiena, v 7:45 snídaně, vyfasování oběda a svačiny, poté převlékání do kostýmů a příprava na hru. V 8:45 vyrážíme na hrací místo. V 9:30 začátek hry a v 17:30 její konec a odchod zpět do DDM. Po příchodu teplá večeře, převlékání, úklid věcí apod. Večer pak stolní hry, povídání, šerm, zpívání s kytarou, aktivity apod. (program je volný, ale nabídneme vám mnoho různých možností jak se zabavit). Na akci se nepije alkohol a to platí i pro plnoleté. Pozor, též vás nepustíme večer chlastat do hospody. Dobře bavit se můžete i bez toho.

Bydlení a jídlo

Spát budete v sále na koberci (potřebujete vlastní spacák a karimatku). K dispozici je základní hygienický standard.

Ráno bude vydatná snídaně, na hru s sebou dostanou účastníci balíček s obědem a svačinou, večer je čeká teplá večeře. Budeme se snažit, aby jídla bylo dost a jídelníček byl pestrý. Bude též možnost dokoupit nějaké mlsy, kofolu apod. Případným dietám se jsme schopni se přizpůsobit jen do určité míry, budeme to řešit individuální domluvou.

Začátek a konec

Příjezd účastníků na DDM Free-Cool-In v pondělí 6. července od 16 do 19 hodin. Ubytujete se a uložíte si věci. V 19 hodin se podává první jídlo - teplá večeře. Ve 20:00 pak začíná úvodní povídání ke hře - vysvětlování pravidel, ukázky herních předmětů a mechanismů, zodpovídání dotazů a nejasností. Toto úvodní povídání je povinné pro všechny účastníky, tj. i pro ty, co spí doma.

Hra samotná končí v sobotu 11. července v 17:30. Nejprve na místě uklidíme všechny fáborky, lokace apod. Poté nás čeká slavnostní závěrečná večeře a po ní pak bude následovat prozrazení všech informací, tajemství, záhad apod. V sobotu se pak sbalíte, nasnídáte a nejpozději do 11:00 opustíte DDM Free-Cool-In. Pozdější příjezdy a dřívější odjezdy vřele nedoporučujeme a povolíme je jen v opravdu nutných případech.

Navigace

DDM Fre-Cool-In sídlí v Brně Řečkovicích ve vile Aloise a Viléma Kubových na Gromešově 1, hned před objektem je zastávka MHD Kronova (autobusy 42, 65 a 70) a velmi blízko je i železniční stanice Brno - Rečkovice. Web: http://www.ddmhelceletova.cz/free-cool-in/

Cena

Celá akce stojí 1000 korun. V této cenně je zahrnuto ubytování na 6 nocí, plná penze a celá hra.

.