Co jsem zač

Jmenuji se Pavel Plíšek, ale prakticky všichni mě znají pod přezdívkou Azrik. Narodil jsem se roce 1977 a vyrůstal jsem na Vysočině v Hlinsku. Vystudoval jsem Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou a nakonec jsem ale skončil v Brně v Centru volného času Bystrouška. Vedu kroužky, připravují víkendové akce a tábory, učím výukové programy apod.

Mám širokou škálu zájmů a koníčků: dřevárny, šerm, larpy a jejich organizování, tvoření kostýmů, práce s kůží a modelaření. Dále stolní a deskové hry, GURPS, lego technic, ale i pěší výlety a vandry. Hodně čtu a celý život se vzdělávám.

Snažím se žít podle svých vlastních hodnot navzdory konzumní společnosti. Nepotrpím si na tituly a oficiality. Cením si svobody a volnosti, upřímnosti, jednoduchosti a přirozené krásy. Mám výjimečnou fantazii. Jsem usměvavý pohodář, romantik a snílek, ale i logický pragmatik a zodpovědný realista. Jsem skromný (ve smylu vystačím si s málem :-) a zásadový, ale i náročný a občas tvrdohlavý. Mám vlastní hlavu a nebojím se ji používat. Nevlastním mobil, televizi ani auto, jednoduše proto, že je nepotřebuji a žije se mi bez nich líp.

Jsem výrazná, snadno zapamatovatelná osobnost, přirozený vůdčí typ, extrovert (ve smyslu hodně otevřený a komunikativní) i introvert (ve smyslu mám radši menší společnost přátel a raději trávím čas doma). Jsem klasický chlap - racionální a ne vždy dostatečně emočně vnímavý. Většinou ale stačí klidné vysvětlení :-)

A dál? Posuďte sami :o)


Zpět