Co jsem zač

Jmenuji se Pavel Plíšek, ale prakticky všichni mě znají pod přezdívkou Azrik. Narodil jsem se roce 1977 a vyrůstal jsem na Vysočině v Hlinsku. Vystudoval jsem Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou a nakonec jsem ale skončil v Brně v Centru volného času Bystrouška. Vedu kroužky, připravují víkendové akce a tábory, učím výukové programy apod.

Mám širokou škálu zájmů a koníčků: dřevárny, šerm, larpy a jejich organizování, tvoření kostýmů, práce s kůží a modelaření. Dále stolní a deskové hry, rpg hry (GURPS), lego technic, ale i pěší výlety, spaní pod širákem, vodu apod. Mám rád děti a mládež a dost se jim věnuji. Hodně čtu a celý život se vzdělávám.

Snažím se žít podle svých vlastních hodnot navzdory konzumní společnosti. Nepotrpím si na tituly a oficiality. Cením si svobody a volnosti, upřímnosti, jednoduchosti a přirozené krásy. Mám výjimečnou fantazii. Jsem usměvavý pohodář, romantik a snílek, ale i logický pragmatik a zodpovědný realista. Život mě už už trochu otloukl a poučil, a tak se snažím být usměvavý, vlídný a vstřícný. Snažím se nepodléhat trendům a komerčním tlakům. Nevlastním televizi ani auto, jednoduše proto, že je nepotřebuji a žije se mi bez nich líp.

Jsem výrazná, snadno zapamatovatelná osobnost, přirozený vůdčí typ, extrovert (ve smyslu hodně otevřený a komunikativní) i introvert (ve smyslu mám raději menší společnost než velké davy).

Mobil ani sociální sítě nepoužívám. Vím, je to nebvyklé, ale raději se s přáteli setkávám osobně. Komunikuji hlavně e-mailem (vybírám ho denně): azrik@seznam.cz