Zde je obsah této stránky k vytištění.

Fantasy dobrodružství, bitvy, šerm, kouzla a magie, zaklínači a vědmy, draci, obři, démoni, bozi, hrdinové ...
Chtěli byste se jimi na nějakou chvíli stát? Viděli jste už bojovníky s dřevěnými zbraněmi, rádi byste to zkusili, ale nevíte, co to obnáší? Chcete vědět, co znamená slovo dřevárna či LARP? Chcete nějakou takovou akci navštívit?
Neváhejte a přijďte za námi na naši

VÍKENDOVKU PRO NOVÁČKY

Co vás čeká? Povídání o tom, co to vůbec dřevárny a LARPy jsou, jak se od sebe vzájemně liší, jaké jsou u nás akce, kam se můžete vypravit a čím se stát. Poradíme vám, co dělat na akci, abyste si ji pořádně užili, jak si vyrobit zbraň, kostým a všechno ostatní vybavení. Ukážeme vám základy lukostřelby i boje různými zbraněmi a to jak v duelech, tak ve skupinách. Budete mít příležitost zeptat se zkušených veteránů, na vše, co vás zajímá.
Tato akce se koná již šestý rok. Předchozí ročníky se u účastníků setkaly s velmi příznivým ohlasem.

Kdo to pro vás pořádá? Azrik (13 let ježdění na akce, desítky zorganizovaných akcí, sedm let práce s nováčky) a velká skupina zkušených nadšenců. Akce je organizována jako oficiální akce DDM s pedagogickým dozorem, rodiče se nemusí bát pustit tam své mladé potomky.

AKCE ZRUŠENA PRO NEDOSTATEK ÚČASTNÍKŮ !!!

Termín: víkend 8. až 10. dubna 2011
Registrace v pátek od 18:00, zahájení v 19:00 (lze přijet i dříve nebo později, ale jen po dohodě), ukončení v neděli mezi 15:00 a 16:00 (najděte si předem zpáteční spoje !!)

Místo konání: Brno Bystrc - Centrum volného času Bystrouška, Fleischnerova 1a

Jak se přihlásit: emailem na adresu azrik@seznam.cz - uveďte své jméno, přezdívku, věk a odkud jste. Zatím je volných míst dost.

Jak se tam dostat: V Brně sednete na tramvaj 3 nebo 1 (jede hned od vlakového nádraží) a dojedete na konečnou Bystrc - Ečerova (asi půl hodiny od centra), po vystoupení přejdete hlavní silnici. Proti vám je supermarket Albert, cca 50m napravo od něj je pomalovaný přízemní domek - CVČ Bystrouška. Parkovat lze přímo před Bystrouškou. Mapa je zde.

Telefon na místo: 546 215 652, nejlépe jsme k zastižení mezi 8 a 9 a 12 a 14 hodinou.

Počet účastníků: 20-30

Cena: 200 Kč

Ubytování: Ve vlastních spacácích na koberci ve vytopené místnosti. K dispozici je běžný hygienický standard a plně vybavená kuchyňka (stravování si účastníci zajišťují sami). Pitný režim je zajištěn. Hned vedle je supermarket otevřený po celý víkend.

Pro koho je akce určena? Primárně pro lidi, které podobné hry lákají, ale ještě na žádné nebyli a neví, kde získat informace a zkušenosti, nebo pro lidi, kteří byli na jedné dvou dřevárnách a rádi by se dozvěděli něco víc. Minimální věk doporučujeme 14 let, ale akce je i pro starší - dřeváren se s chutí zúčastňují i lidé starší 30 let a občas i rodiče se svými již odrostlými dětmi - stačí chuť si hrát a ochota k pohybu v přírodě.

Pro koho akce není určena? Pro zkušené dřevaře, kteří se chtějí zajít podívat, pokecat apod. Víkendovka pro nováčky má nabitý program a jasně určený cíl, přítomnost takových "návštěv" ruší. Případné výjimky lze dohodnout na přihlašovacím emailu.

Co si přivézt sebou? Přezůvky, spacák, karimatku, tužku, papír, dřevěný meč (sekeru, palici) nebo pevný klacek (o průměru přibližně 2,5-3 cm) délky 90cm (jednoručka) nebo 110cm (obouručka), pokud máte, tak i štít, případně luk, dýku nebo jiné zbraně, se kterými se chcete naučit zacházet, tlusté rukavice (stačí i pracovní nebo zimní), sportovní oblečení a obuv (šermovat budeme i venku), jídlo, hygienické potřeby apod. Na zpestření večerů můžete přivézt různé hezké hry, fotky z akcí, kytaru apod. Velmi uvítáme hezký fantasy či historický kostým, ale rozhodně není nutný. Po celou dobu akce je zakázáno kouření a pití alkoholických nápojů (jsme školské zařízení). Pokud si něco chcete vyrobit, pročtěte si návody na ucw.cz/palmir

Po celou dobu akce je přísně zakázáno kouření a pití alkoholických nápojů (jsme školské zařízení).

Na shledanou s vámi se těší organizátoři :-)