zlí skřetové, podlé obludy, hnusné pří±ery, zbabělí emzáci a jiná pakáµi,

jakoµ  i

odváµní dobrodruzi, hrdinní bojovníci, moudří vědátoři, M. Du±ínové a dal±í klaďasové,

zdraví Vás

Zip

 

 

Pro zobrazení obrázku ve velkém okně klikni na náhled

 

Na začátek asi něco o mě - narodil jsem se roku 1971, měřím 180 cm, bydlím v Praze. Jsem vcelku přesný Rak. Civilní jméno mám, ale stejně mě pod ním skoro nikdo nezná. Pracuji v jednom státním úřadu, kde se starám o UNIXové servery( tady je pár fotek z na±eho výpočetního střediska ).

Uznávám, µe informační hodnota mých stránek nijak oslnivá není, vypovídá spí±e o mých zájmech a vkusu a tím i o mé osobě.

Nemám teď aµ tolik času na aktualizace, takµe design stránek bude moµná někomu připadat nezajímavý, fádní, zastaralý či statický. Update probíhá v náhodných intervalech.

Najdete tu nějaké obrázky a fotky, hlavně si ale snad vyberete ze seznamu linků, které mi připadají (resp. připadaly v okamµiku vloµení) zajímavé.


Z antispamových důvodů zde nemám přímý mailový link. Pokud mi budete chtít napsat, opi±te si prosím mail z obrázku vlevo, snad vám ta zvý±ená práce nebude příli± vadit :-).


 

Mirrory těchto stránek:
http://www.ucw.cz/zip
a
http://zip.misto.cz

 

Moje fotogalerie:
http://zip42.rajce.net

Blog, kam píąu, co mě napadne:
http://petrhajek.blog.idnes.cz

Poslední update stránek:
21. 6. 2007 - i přes svou neskutečnou lenost jsem udělal malý update stránek - jedna fotka na HOME, ale hlavně scénář Tempa 2007 a jako bonus i první zveřejnění mého prvního scénáře Tempa - 2004
9. 1. 2007 - po dlouhé době jsem sáhl na stránky. Přidáno PF2007, fotky na HOME a scénář Tempa 2006
24.12. 2005 - přidán obrázek PF 2006 a lehce upravena stánka Historický ±erm
4.11. 2005 - přidána fotka pana Vlka :-)
27. 7. 2005 - přidána sekce Texty.

Tato stránky je optimalizovaná pro prohlíµeče podporující HTML v.4 a css (tedy bohuµel ne třeba Netscape 4.x) a spí±e vy±±í rozli±ení monitoru.