ÚVOD PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

O co jde: O vícedení larp - dobrodružnou hru v přírodě. Na běžné poměry spíše méně vážný a trochu ztřeštěný. Proběhly již dva ročníky.

Co zajímavého Vás čeká na naší akci? Pestrý mix nevšedních národů, zajímavý děj, humor, možnost zablbnout si a zahrát si věci, které jinde nejsou možné.

Kdy a kde: 30. srpna - 1. září 2024 (pátek příjezd, sobota a neděle hra), na skautské základně v Křtinách

Předpokládaný počet účastníků: 40-80

Organizátoři: hlavním organizátorem je Ondra Jahoda, pomáhají mu Darek, Sidalir a Richard Kazda kontakt: panks@seznam.cz a discord

Věk: Cca od 15 let. Klíčové jsou pro nás hravost, smysl pro humor a vědomí, že si jedu hru nejen užívat, ale budu i příspívat k zábavě ostatních. Je možné jet i jako rodič s dětmi.

Cena: děti do 6let zdarma, ostatní do 31.6. 500Kč, do 30.8. 600Kč. Platbu, prosím, posílejte na účet 1354051010 / 3030, do poznámek pro příjemce napište jméno a „Malé národy”.

Ubytování: Přímo v chatě na místě jsou spací prostory omezené - kapacita je cca 10 míst na palandách (nutné vlastní spacáky). Spaní pod střechou bychom rádi rezervovali pro potřebné, můžete vzít stan, vemte ho. V okolí chaty (případně pak v nedalekém lomu) je možnost postavit stany. Jako alternativní možnost ubytování je skautská základna přímo v obci Křtiny, cca 250m daleko. V chatě je funkční voda, sprcha a WC. Dále má vybavenou kuchyni a společenskou místnost s krbem (v té ale budou během hry sídlit organizátoři).

Přihlášení hráči
Trpaslíci: Azrik
Hobiti:
Gnómové: Khardix
Goblini:
Skaveni: Matouš Jeleček
Nac Mac Fíglové:
Impové:
Víly:
zvířátka:
Cizí postavy a bestiář:

Pomoc s organizací: později uvítáme pomoc s přípravou některých aspektů hry, zatím ale teprve připravujeme úkoly. Vaši pomoc oceníme bonusem do hry. Pokud jste ochotni pomoci, prosím, hlaste se organizátorům.

Z prvního ročníku: Zde najdete fotky od Krysy, fotky od Báry,táborové noviny 1, 2, 3 a 4 a také videa: druidi, gnómské náboženství, a finále.

Z druhého ročníku si můžete prohlédnout fotky od Amfi, fotky od Terky a videa.