ÚVOD PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

Z posledního ročníku si můžete prohlédnout fotky od Amfi, fotky od Terky a videa.

Ztráty a nálezy: Mezi ztracnými věcmi se našlo bílé tričko, šedá ponožka, kožená brašnička, bílá nabíječka a barevný deštník. Napište Ondrovi.

O co jde: O vícedení larp - dobrodružnou hru v přírodě. Na běžné poměry spíše méně vážný a trochu ztřeštěný. Proběhly již dva ročníky ročník.

Co zajímavého Vás čeká na naší akci? Pestrý mix nevšedních národů, zajímavý děj, humor, možnost zablbnout si a zahrát si věci, které jinde nejsou možné.

Kdy a kde: 16. - 18. září 2022 (pátek příjezd, sobota a neděle hra), hrací místo bude u České (okraj Brna)

Předpokládaný počet účastníků: 40-80

Organizátoři: hlavním organizátorem je Ondra Jahoda, pomáhají mu Azrik, Darek a Vojta Staněk, kontakt: panks@seznam.cz

Věk: Cca od 15 let. Klíčové jsou pro nás hravost, smysl pro humor a vědomí, že si jedu hru nejen užívat, ale budu i příspívat k zábavě ostatních. Je možné jet i jako rodič s dětmi.

Přihlášení hráči
Trpaslíci: Shigor (šerif), Richard Kazda, Věroš Kaplan
Hobiti: Min, Doubravka, Sidalir (nejvyšší úředník)
Gnómové: Alan (kapitán), Khardix (hlavní inženýr), Ondra Jebáček, Martin Straka
Goblini: Olaf, Jan Henek
Skaveni: David Šantrůček (bankéř), Martin Šmíd, Maťko, Ondřej Marek
Nac Mac Fíglové: Madu, Martina Mráková, Pánkič
Impové: Viktor Drozd, Veronika Štěpánková, Pavel Marek, Jirka Pečiva, Linda Jurková, Patrik Jakimič, Terka Trojovská, Kateřina Knéblová
Víly: Nikol Kučerová, Filip Jakimič, Fefe, Annemarie Elisabeth Matějková, Matouš Krhutek, Kai, Hana Sujová, Milena Mařáková, Zuzana Šmídová, Jiřka Řezáčová, Klára Švestková
Domorodci: Bára, Corny
zvířátka: Anežka
Cizí postavy a bestiář: Jaroslav Talpa, Viper a syn, Michal Gabrhel akutně sháníme další

Pomoc s organizací: uvítáme pomoc s přípravou některých aspektů hry, potřebujeme půjčit nebo vyrobit nějaké kostýmy a rekvizity apod. Vaši pomoc oceníme bonusem do hry. Pokud jste ochotni pomoci, prosím, hlaste se organizátorům.

Z prvního ročníku: Zde najdete fotky od Krysy, fotky od Báry,táborové noviny 1, 2, 3 a 4 a také videa: druidi, gnómské náboženství, a finále.