ÚVODNÍ
INFORMACE
O HŘE
PRAVIDLA
NAVIGACE
TÁBOŘENÍ
PŘIHLÁŠENÍ
ROLE

O co jde: O vícedení larp - dobrodružnou, recesní hru v přírodě.

Co zajímavého Vás čeká na naší akci? Pestrý mix nevšedních národů, zajímavý děj, humor a nadhled, možnost zablbnout si a zahrát si věci, které jinde nejsou možné.

Kdy a kde: akce se odkládá na rok 2020

Předpokládaný počet účastníků: 40-80

Organizátoři: hlavním organizátorem je Ondra Jahoda, pomáhají mu Azrik, Darek a Vojta Staňěk, kontakt: panks@seznam.cz

Věk: Akce je pro muže od 18 let, pro ženy od 16 let. Po domluvě budeme dělat výjimky (včas se nám ozvěte a pokud možno si sežeňte doporučení). Klíčové jsou pro nás hravost, smysl pro humor a vědomí, že si jedu hru nejen užívat, ale budu i příspívat k zábavě ostatních.

Cena akce: 400 Kč při zaplacení do konce května, 500 Kč při zaplacení do konce července, 600 Kč při zaplacení na místě. Plaťte na účet 1354051010/3030 a napište i od koho platba je a že jde o platbu za Malé národy. Děkujeme.

Verbování: sháníme několik lidí na hraní drobných rolí (cizí postavy a bestiář). Nadhled a předchozí zkušenosti s hraním CP jsou nutné.
Sháníme kuchaře, který v táborové kuchyni 3x uvaří dobrou teplou večeři. Pomoc a odměna zajištěna. Zkušenosti s hromadným táborovým vařením jsou nutné.

Pomoc s organizací: uvítáme pomoc s přípravou některých aspektů hry, potřebujeme půjčit nebo vyrobit nějaké kostýmy a rekvizity apod. Vaši pomoc oceníme bonusem do hry. Konkrétní seznam věcí sem přibude.

Přihlášení hráči
Trpaslíci: -
Hobiti: -
Gnómové: -
Goblini: -
Skaveni: -
Nac Mac Fíglové: -
Víly: -
zvířátka: -