ÚVOD PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

O co jde: O vícedení larp - dobrodružnou hru v přírodě. Na běžné poměry spíše méně vážný a trochu ztřeštěný. Proběhly již dva ročníky.

Co zajímavého Vás čeká na naší akci? Pestrý mix nevšedních národů, zajímavý děj, humor, možnost zablbnout si a zahrát si věci, které jinde nejsou možné.

Kdy a kde: 20. - 22. září 2024 (pátek příjezd, sobota a neděle hra), na skautské základně mezi Jihlavou a Žďárem, po dohodě možnost přiblížení ze Žďáru na místo autem

Předpokládaný počet účastníků: 40-80

Organizátoři: hlavním organizátorem je Ondra Jahoda, pomáhají mu Darek, Sidalir a Richard Kazda, pomáhá i chatGPT, kontakt: panks@seznam.cz a discord

Věk: Cca od 15 let. Klíčové jsou pro nás hravost, smysl pro humor a vědomí, že si jedu hru nejen užívat, ale budu i příspívat k zábavě ostatních. Je možné jet i jako rodič s dětmi.

Cena: děti do 6let zdarma, ostatní do 31.6. 500Kč, do 30.8. 600Kč. Platbu, prosím, posílejte na účet 1354051010 / 3030, do poznámek pro příjemce napište jméno a „Malé národy”.

Ubytování: Přímo v chatě (kapacita cca 25 míst) + louka na stany. V chatě je funkční kuchyně a WC, elektřina omezená, vodu dovezou organizátoři. K chatě je zákaz příjezdu aut, je možné parkovat u hráze rybníka cca 500m. V případě zájmu je možnost ubytování v nedaleké obci Stáj na statku.

Přihlášení hráči
Trpaslíci: Azrik, Alan
Hobiti: Doubravka
Gnómové: Khardix, Jenda
Goblini:
Skaveni: Matouš Jeleček
Nac Mac Fíglové:
Impové:
Víly:
zvířátka:
Cizí postavy a bestiář:

Pomoc s organizací: později uvítáme pomoc s přípravou některých aspektů hry, zatím ale teprve připravujeme úkoly. Pokud jste ochotni pomoci, prosím, hlaste se organizátorům. Hledáme kuchaře ochotného uvařit na akci společné večerní jídlo.

Z prvního ročníku: Zde najdete fotky od Krysy, fotky od Báry,táborové noviny 1, 2, 3 a 4 a také videa: druidi, gnómské náboženství, a finále.

Z druhého ročníku si můžete prohlédnout fotky od Amfi, fotky od Terky a videa.