ÚVODNÍ
INFORMACE
O HŘE
PRAVIDLA
NAVIGACE
TÁBOŘENÍ
PŘIHLÁŠENÍ
ROLE

Vzhledem k situaci musíme bohužel naši hru odložit. Až to bude možné (bude se vědět, co a jak), vybereme nový termín hry.

O co jde: O vícedení larp - dobrodružnou, recesní hru v přírodě.

Co zajímavého Vás čeká na naší akci? Pestrý mix nevšedních národů, zajímavý děj, humor a nadhled, možnost zablbnout si a zahrát si věci, které jinde nejsou možné.

Kdy a kde: 7. - 10. května 2020, hrací místo bude u Žebětína (okraj Brna)

Předpokládaný počet účastníků: 40-80

Organizátoři: hlavním organizátorem je Ondra Jahoda, pomáhají mu Azrik, Darek a Vojta Staněk, kontakt: panks@seznam.cz

Věk: Cca od 15 let. Klíčové jsou pro nás hravost, smysl pro humor a vědomí, že si jedu hru nejen užívat, ale budu i příspívat k zábavě ostatních.

Cena akce: 400 Kč při zaplacení do konce ledna, 500 Kč při zaplacení do konce března, 600 Kč při zaplacení na místě. Plaťte na účet 1354051010/3030 a napište i od koho platba je a že jde o platbu za Malé národy. Děkujeme.

Přihlášení hráči
Trpaslíci: Fredy
Hobiti: Sidalir, Martin Pikna, Oracle, Riwen, Arling
Gnómové: Alan, Ondra, Viktor Drozd, Terka
Goblini: Dajrin, Pepřek
Skaveni: Navrc, Rasty, Matyáš Jarkovský, Ondra Kovář
Nac Mac Fíglové: Ondřej Šanovec, Tomáš Kekrt, Tereza Bejblíková, Miki Kropáčková
Víly: Bára, Khardix, Grace, Katanga, Keke, Jambo, Amfi (útěkářka), Holland
zvířátka: Doubravka, Olaf

Verbování: sháníme několik lidí na hraní drobných rolí (cizí postavy a bestiář). Nadhled a předchozí zkušenosti s hraním CP jsou nutné. Také hledáme kuchaře, který by dvakrát uvařil teplou večeři pro všechny. Pomoc a odměna zajištěna. Zkušenosti s hromadným táborovým vařením jsou nutné.

Pomoc s organizací: uvítáme pomoc s přípravou některých aspektů hry, potřebujeme půjčit nebo vyrobit nějaké kostýmy a rekvizity apod. Vaši pomoc oceníme bonusem do hry.
koupit levně v second handu: šátky arafat, červené mikiny či roláky, orientálně vypadající hávy (župany apod.?)
vyrobit z kartonu (materiál dodáme): jednoduché trosky, jednoduché artefakty, šerifské hvězdy, namalovat vlajku Arcana, vyříznout a namalovat jednoduché tvary
ušít: pásky na ruku se symbolem Arcana, pošít oblečení ozdobami, potahy na měkké koule, zlodějskou masku, jednoduché látkové doplňky
vyrobit: látkový portál, obvod s diodou, laminované rybky, papírovou korunku, 3D tisk dvou artefaktů, výrazně ozdobit dodaný meč, nastříhat suroviny
půjčit: béžové haleny / orientální kostýmy, malé plyšáky, Sherlockův klobouk a dýmka, plyšové automobilistické kostky, 2x páska na ruku se symbolem červeného kříže, 2x věnec z listů (klidně z umělých kytek), lodní kormidlo, velký magnet (klasická "podkova")
sehnat: menší zásobu krajinek