ÚVOD STRANY PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

Fotky z ročníku 2022 podzim:
Zde jsou fotky od Věroše.
Zde jsou fotky od Edity.
Zde jsou fotky od Azrika.

O co jde: O jednodenní dřevárnu - jednoduchou "kvestovou" bitvu podle klasického Warhammeru.

Legenda: Na hranicích mezi Říši a upířími knížectvími se vzmáhá neklid. Množí se srážky, přepady, vypálené hrady a pevnosti. Šeptá se o velkém a mocném tajemství, které může změnit rovnováhu sil. Obě strany verbují žoldáky a zdá se, že velký střet je nevyhnutelný.

Proč jet právě na tuto bitvu: Zajímavé a pestré bojové kvesty. Možnost jet za velmi širokou škálu postav. Plynulá organizace bez zbytečného čekání. Dostatek akce a boje. Pohodoví lidé a příjemná atmosféra.

Jde a malou a hravou komorní bitvu s pestrým bojem (ne že byste u nás řadovku nezažili, ale rozhodně nepřevládají). Letos na podzim bychom rádi vyzkoušeli i několik kvestů s kopími.

Kdy a kde: sobota 22. října 2022, Brno Bystrc

Předpokládaný počet účastníků: 40-120 (v předchozích ročnících nás bylo vždy kolem 70)

Organizátoři: Azrik a Navrc, kontakt: azrik@seznam.cz

Stručně kostýmy: Musí být ze světa Warhammeru. Hezké a efektní kostýmy oceníme životy navíc, případně i omezením zásahových ploch. Jde o high fantasy, nikoliv living fantasy akci. Dobře vypadající kostýmy a zbroje z náhražkových materiálů oceníme stejně jako ocelové. Nedáváme žádné bonusy za reálnou zbroj. Více informací viz STRANY.

Stručně boj: Pohodový. Chceme se hlavně bavit. Žádné surovosti ani hádky. Toto NENÍ kekel. Budeme dost přísní na bezpečnost zbraní a budeme chtít, abyste bojovali obzvláště ohleduplně (v bitvě budou i dívky a starší děti). Bojuje se podle Azrikových pravidel boje (přísnější, jen malé štíty, trochu jiné zásahovky, přečtěte si to). V rozumné míře povolíme i unikátní a palné zbraně. Více informací viz PRAVIDLA.

Věk účastníků: Akce je od 12 let. Podmínkou pro všechny bojující je alespoň základní zvládnutí boje - nesmíte být nebezpeční sobě ani ostatním. Každý účastník, který není plnoletý, musí přivézt toto potvrzení podepsané svými rodiči. Bez něj nebudete vpuštěni do hry.

”Souhlasím, aby se můj syn / dcera ......................................, narozen ................ účastnil hry "Warhammer bitva", která proběhne 22.10.2022 a jsem si vědom/a obsahu a možných rizik této hry. Telefon na rodiče v průběhu hry: ............................... Podpis zákonného zástupce: ............”

Jako nebojující postavy (mágové, vlajkonoši, hudebníci apod.) jsou zváni i rodiče, mladší sourozenci, úplní nováčci apod. Podmínkou je slušný kostým a ochota podpořit atmosféru akce.

Cena akce: 100 Kč

Akce se koná s podporou podniku LESY ČR.

Jak na místo: Registrace se koná mezi 9:00 a 9:30 (poté odcházíme, ve vlastním zájmu přijďte včas) na kraji lesa u Bystrce (viz mapka). Z konečné tramvaje 1 Ečerova je to 1300 m. Polovinu cesty ušetříte, když popojedete autobusem na zastávku Ruda nebo Říčanská.
Parkování přímo u registrace není možné, snad jen v zatáčce silnice, ale to je riskantní. Doporučujeme využít velké parkoviště u blízkého Alberta nebo zaparkovat na přilehlém sídlišti.
Telefon na organizátory: 730 412 398. Zde si můžete stáhnout navigaci.

Fotky z ročníku 2022 jaro:
Zde jsou fotky od Idy.
Zde jsou fotky od Věroše.
Zde jsou fotky od Elišky, heslo: "larp".

Fotky z ročníku 2021:
Zde jsou fotky od Věroše.
Zde jsou fotky od Idy.
Zde jsou fotky od Igora.
Zde jsou video od Igora (včetně leteckých záběrů :-) delší verze (35 minut) a kratší verze (8 minut).

Fotky z ročníku 2019:
Zde jsou fotky od Elišky.
Zde jsou fotky od Vojty Vaška.
Zde jsou fotky od Vandy a Marty.

Fotky z ročníku 2018:
Zde jsou fotky od Krysy.
Zde jsou fotky od skupiny Armet.
A zde fotky od Elišky.