ÚVOD STRANY PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

Akce je odložena. Snad na duben, tedy jestli se do té doby uklidní situace s Covidem.

O co jde: O jednodenní dřevárnu - jednoduchou "kvestovou" bitvu podle klasického Warhammeru.

Legenda: V Nehekhaře bylo objeveno neznámé zapomenuté město. Nevykopané a dosud nevyrabované chrámy a paláce skrývají naději na velkou kořist a proto k zapomenutému městu vytáhly davy pokladů chtivých válečníků. Nakonec se je dohodami o dělení kořisti podařilo zformovat dvě velké armády, které se navzájem v četných potyčkách střetnou o cennou kořist z tohoto města.
Nejde však jen o jednotlivé střety o různá místa k vyrabování. Hlavním cílem obou armád je tajuplný mocný artefakt skrytý kdesi v hlubokém podzemí ztraceného města. Bude nejprve třeba najít stopy jeho úkrytu, připravit si výhodné pozice a zásoby a pak se o něj střetnout ve velkolepé závěrečné bitvě.

Proč jet právě na tuto bitvu: Zajímavé a pestré bojové kvesty. Možnost jet za velmi širokou škálu postav. Plynulá organizace bez zbytečného čekání. Dostatek akce a boje. Pohodoví lidé a příjemná atmosféra.

Kdy a kde: termín stanovíme, až se sklidní pandemická situace, místo Brno Bystrc

Předpokládaný počet účastníků: 40-120 (v předchozích ročnících nás bylo 66 a 70)

Organizátoři: Azrik a Navrc, kontakt: azrik@seznam.cz

Stručně kostýmy: Musí být ze světa Warhammeru. Hezké a efektní kostýmy oceníme životy navíc, případně i omezením zásahových ploch. Jde o high fantasy, nikoliv living fantasy akci. Dobře vypadající kostýmy a zbroje z náhražkových materiálů oceníme stejně jako ocelové. Nedáváme žádné bonusy za reálnou zbroj. Více informací viz STRANY.

Stručně boj: Pohodový. Chceme se hlavně bavit. Žádné surovosti ani hádky. Toto NENÍ kekel. Budeme dost přísní na bezpečnost zbraní a budeme chtít, abyste bojovali obzvláště ohleduplně (v bitvě budou i dívky a starší děti). Bojuje se podle Azrikových pravidel boje. V rozumné míře povolíme i unikátní a palné zbraně. Více informací viz PRAVIDLA.

Věk účastníků: Akce je od 12 let. Podmínkou pro všechny bojující je alespoň základní zvládnutí boje - nesmíte být nebezpeční sobě ani ostatním. Každý účastník, který není plnoletý, musí přivézt toto potvrzení podepsané svými rodiči. Bez něj nebudete vpuštěni do hry.

”Souhlasím, aby se můj syn / dcera ......................................, narozen ................ účastnil hry "Warhammer bitva", která proběhne (termín akce) a jsem si vědom/a obsahu a možných rizik této hry. Telefon na rodiče v průběhu hry: ............................... Podpis zákonného zástupce: ............”

Jako nebojující postavy (mágové, vlajkonoši, hudebníci apod.) jsou zváni i rodiče, mladší sourozenci, úplní nováčci apod. Podmínkou je slušný kostým a ochota podpořit atmosféru akce.

Cena akce: 100 Kč

Akce se koná s podporou podniku LESY ČR.

Afterparty: odpoledne a večer po akci na CVČ Bystrouška v Bystrci (bez cigaret a alkoholu)

Jak na místo: Registrace se koná mezi 9:00 a 9:30 (poté odcházíme, ve vlastním zájmu přijďte včas) na kraji lesa u Bystrce (viz mapka). Z konečné tramvaje 1 Ečerova je to 1300 m. Polovinu cesty ušetříte, když popojedete autobusem na zastávku Ruda. Od ní stačí jít po chodníku stále podél hlavní silnice.
Parkování přímo u registrace není možné, snad jen v zatáčce silnice, ale to je riskantní. Doporučujeme využít velké parkoviště u Alberta nebo zaparkovat na přilehlém sídlišti.
Telefon na organizátory: 730 412 398. Zde si můžete stáhnout navigaci.

Fotky z ročníku 2018:
Zde jsou fotky od Krysy.
Zde jsou fotky od skupiny Armet.
A zde fotky od Elišky.

Fotky z ročníku 2019:
Zde jsou fotky od Elišky.
Zde jsou fotky od Vojty Vaška.
Zde jsou fotky od Vandy a Marty.