ÚVOD STRANY PRAVIDLA PŘIHLÁŠENÍ

O co jde: O jednodenní dřevárnu - jednoduchou "kvestovou" bitvu podle klasického Warhammeru.

Proč jet právě na tuto bitvu: Možnost jet za velmi širokou škálu postav (mnoho z nich unikátních). Plynulá organizace bez zbytečného čekání. Zajímavé bojové kvesty. Dostatek pestrého boje. Pohodoví lidé a příjemná atmosféra. Letos bychom rádi více zapracovali na atmosféře a příběhu.

Kdy a kde: sobota 27. dubna 2019, Brno Bystrc

Předpokládaný počet účastníků: 40-120 (loni nás bylo cca 70)

Organizátoři: Azrik a Navrc, kontakt: azrik@seznam.cz

Stručně kostýmy: Musí být ze světa Warhammeru. Hezké a efektní kostýmy oceníme životy navíc, omezením zásahových ploch nebo unikátními pravidly v závěrečné bitvě. Jde o high fantasy, nikoliv living fantasy akci. Dobře vypadající kostýmy a zbroje z náhražkových materiálů oceníme stejně jako ocelové. Nedáváme žádné bonusy za reálnou zbroj. Více informací viz STRANY.

Stručně boj: Pohodový. Chceme se hlavně bavit. Žádné surovosti ani hádky. Toto NENÍ kekel. Budeme dost přísní na bezpečnost zbraní a budeme chtít, abyste bojovali obzvláště ohleduplně (v bitvě budou i dívky a starší děti). Bojuje se podle Azrikových pravidel boje. V rozumné míře povolíme i unikátní a palné zbraně. Více informací viz PRAVIDLA.

Věk účastníků: Akce je od 12 let. Podmínkou pro všechny bojující je alespoň základní zvládnutí boje - nesmíte být nebezpeční sobě ani ostatním. Každý účastník, který není plnoletý, musí přivézt toto potvrzení podepsané svými rodiči. Bez něj nebudete vpuštěni do hry.

”Souhlasím, aby se můj syn / dcera ......................................, narozen ................ účastnil hry "Warhammer bitva", která proběhne 27.4.2019 a jsem si vědom/a obsahu a možných rizik této hry. Telefon na rodiče v průběhu hry: ............................... Podpis zákonného zástupce: ............”

Jako nebojující postavy (mágové, vlajkonoši, hudebníci apod.) jsou zváni i rodiče, mladší sourozenci, úplní nováčci apod. Podmínkou je slušný kostým a ochota podpořit atmosféru akce.

Cena akce: 50 Kč bojující, 20 Kč nebojující (platí se hotově na místě)

Akce se koná s podporou podniku LESY ČR.

Afterparty: odpoledne a večer po akci na CVČ Bystrouška v Bystrci (bez cigaret a alkoholu)

Jak na místo: Registrace se koná mezi 9:00 a 9:30 (poté odcházíme, ve vlastním zájmu přijďte včas) na kraji lesa u Bystrce (viz mapka). Z konečné tramvaje 1 Ečerova je to 1300 m. Polovinu cesty ušetříte, když popojedete autobusem na zastávku Ruda. Přímo u registrace NENÍ možné zaparkovat. Využijte, prosím, místa na přilehlém sídlišti.
Telefon na organizátory: 730 412 398. Zde si můžete stáhnout navigaci.

Fotky z loňského ročníku:
Zde jsou fotky od Krysy.
Zde jsou fotky od skupiny Armet.
A zde fotky od Elišky.